HOME


2016
2015
2014
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    04.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    03.10 DS Demele
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    20.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    19.09 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    08.09 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    05.09 Hř.Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    17.08 Senice
        (Romana Nevěřilová)
    05.08 Hř.Napajedla-hřebci
        (Romana Nevěřilová)
    04.08 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    02.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    31.07 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    27.07 Benešov
        (Romana Nevěřilová)
    26.07 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    25.07 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.07 Kolesa
        (Romana Nevěřilová)
    12.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    10.07 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    09.07 p.Mazáčová
        (Romana Nevěřilová)
    09.07 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 V.Vanda
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    08.07 V.Vanda
        (Romana Nevěřilová)
    06.07 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    28.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    26.06 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    21.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    15.06 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    14.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    11.06 tr.Šomanová
        (Romana Nevěřilová)
    25.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    18.05 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    10.05 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    04.05 Šurany
        (Romana Nevěřilová)
    02.05 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    30.04 trenér Piruch
        (Romana Nevěřilová)
    27.04 Wroclaw-Polsko
        (Romana Nevěřilová)
    20.04 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    19.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    12.04 trénink Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    07.04 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    03.04 trenér Vrba
        (Romana Nevěřilová)
    30.03 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    29.03 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 trenér Demele
        (Romana Nevěřilová)
    28.03 trenér Ministr
        (Romana Nevěřilová)
    15.03 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.03 DS Sherpa
        (Romana Nevěřilová)
    01.03 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.02 trenérka Syslová
        (Romana Nevěřilová)
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Cena firmy KUBÍK ZETOR
1.(3)ULITTA, 5Nikola PetrlíkPetrlíková Ivona
2.(10)CAPRIA(IRE), 4žk. Pavlína FilipováBerthier Kateřina
3.(8)VLASTNOST, 5ž. Jaromír Šafář 2Mimra Zdeněk
4.(12)TREVILLA, 3ž. Jan VernerPetrlík Allan
5.(9)EPOLETTA(POL*), 4Josef SovkaHolčák František
6.(5)CECILKA, 5ž. Zuzana VokálkováPodhányi Jan
7.(6)LASTORMO, 3žk. Michal MachOkleštěk Miloslav
8.(11)GRIOTKA(IRE), 3am. Jindřich FabrisVáňa Tomáš
9.(4)MACK THE KNIFE, 8ž. Jakub PavlíčekHurt Jiří
10.(7)RABBIT KINGMAMBO(IRE), 5Michal DemoKantek Petr, MVDr
11.(1)HAIWA, 6ž. Peter HodáňKantek Petr, MVDr

2. Cena KARLSBADa - K- K METAL a.s.
1.(3)JOVELL(POL), 4Lukáš MatuskýHolčák Radek
2.(2)GUILLERMO, 4Josef SovkaHolčák František
3.(7)BARAKIN, 4ž. Marcel NovákIlíková Kateřina
4.(6)RAPPER`S MUSIC, 4Michal KubíkNovák Antonín
5.(5)WOOLFILLY(IRE), 4Martin LiškaLiška Martin
6.(4)SAGUARA, 4Adam ČmielIlíková Kateřina

3. Cena společnosti MIKROP ČEBÍN a.s.
1.(3)SARAS(FR), 4ž. Zuzana VokálkováHolčák Radek
2.(6)NURBELA, 5Nikola PetrlíkVotava Jaroslav
3.(8)SIENIT(GER*), 7ž. Jaromír Šafář 2Suchánek Martin
4.(4)ESCAPE TO HEAVEN, 9žk. Michal MachKnauer Martin
5.(7)LA MILLA, 4ž. Vendula KorečkováIlíková Kateřina
6.(5)ESDARKA, 4ž. Jan VernerMimra Zdeněk
7.(2)WOLF, 4ž. Dušan AndrésHorová Oliva, Ing.
8.(1)SILBERMOND, 4Michal AbíkHála Libor, MVDr.

4. Cena společnosti REGUTEC s.r.o.
1.(2)HAPPY PLAN, 6Adam ČmielIlíková Kateřina
2.(3)NUCALS STAR(IRE), 6Josef SovkaHolčák František
3.(5)ARAMIS, 5Ján Mach, MVDr.Novák Antonín
4.(6)OSTUNG(IRE), 7ž. Marek StromskýKroutilík Jaroslav
5.(4)STORM OF GRACIE(USA), 7Zdeněk BodlákVízdalová Marta
6.(9)FARTINA, 8am. Pavel Složil ml.Derych Vladimír
7.(8)METEORIT(IRE), 5ž. Marcel NovákVotava Jaroslav

5. Letní moravská míle - Cena stáje QUARTIS a ZÁMECKÝ VRCH
1.(12)FARAON, 3ž. Jan VernerPetrlík Allan
2.(2)PAULLINKA, 5ž. Jan RájaVocásková Helena
3.(7)LONGMUS, 6Josef SovkaOkleštěk Miloslav
4.(9)ZORAYA LUNA(GER), 4ž. Dušan AndrésBlecha Jan
5.(3)KINGSTON JAIL, 3Michal AbíkPiruch Jozef
6.(8)RABBIT HAAFHD(GB), 5Nikola PetrlíkHavlíčková Zdena, Ing.
7.(5)LINE HONEY, 7ž. Jaromír Šafář 2Bodlák Radim
8.(6)EL CAMINO(FR), 5am. Jindřich FabrisVáňa Tomáš
9.(1)CINCÉR, 7ž. Zuzana VokálkováPodhányi Jan
10.(4)TIWAZ(POL), 5žk. Michal MachHolčák František
11.(11)APOLENKA, 4žk. Radek ManBerthier Kateřina
DD(10)SERESCO, 4ž. Jakub PavlíčekHurt Jiří

6. Letní brněnská steeplechase - Cena firmy CHARVÁT GROUP s.r.o.
1.(4)TWIST DANCER, 7Lukáš MatuskýHanáček Jaroslav
2.(5)ZADAR(POL), 11Ján Mach, MVDr.Novák Antonín
3.(7)MÉDIUM, 6Martin LiškaIlíková Kateřina
4.(3)WILLBILL, 8am. Pavel Složil ml.Složil Pavel
5.(1)CLAUDIUS, 6Michal KubíkNovák Antonín
6.(6)MILERYT(POL), 7žk. Radek ManKoplík 2 Zdeno
7.(2)RIVER SPEED(GER), 10Josef VašinaVašinová Petra

7. Cena pořadatele TJ BRNO DVORSKA
1.(6)DELI PLAN, 3ž. Jaromír Šafář 2Suchánek Martin
2.(3)RUN THE WIN, 3ž. Jan VernerHavlíčková Zdena, Ing.
3.(11)KIND GIRL, 7ž. Jakub PavlíčekVinklárek Antonín
4.(8)ROLLING OCEAN, 10Michal AbíkHála Libor, MVDr.
5.(4)LOMBARDA, 4žk. Pavlína FilipováBerthier Kateřina
6.(7)TERASA, 6am. Radka Hradcová, Bc.Pulka David
7.(5)CALABRIE, 9ž. Peter HodáňKantek Petr, MVDr
8.(10)RIGHT, 8žk. Radek ManKnauer Martin
9.(1)CATHY PRINCESS, 3Nikola PetrlíkPetrlíková Ivona
10.(9)STELARITA, 13Josef SovkaKantek Petr, MVDr
11.(2)PRVEK, 3žk. Kateřina HlubučkováVymazal Josef

8. Dostih neregistrovaných koní
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

9. Dostihy poníků
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

10. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk