HOME


2016
2015
2014
2013
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    26.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    12.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    29.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    22.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    15.09 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    28.08 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    25.08 Benešov
        (Romana Nevěřilová)
    24.08 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    28.07 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    13.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    05.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    29.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    26.06 DS Demele
        (Romana Nevěřilová)
    21.06 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    09.06 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    08.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    26.05 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    25.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    24.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    08.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    05.05 Šurany
        (Romana Nevěřilová)
    03.05 DS Bodlák-skákání
        (Romana Nevěřilová)
    27.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    23.04 DS Bodlák-skákání
        (Romana Nevěřilová)
    21.04 Bratislava
        (Romana Nevěřilová)
    14.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    09.04 DS Bodlák-Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    05.04 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
    15.02 DS Radim Bodlák
        (Romana Nevěřilová)
    16.01 Hřebčín Napajedla
        (Romana Nevěřilová)
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Cena EP Rožnov 1/2
1.(13)WILD DANGER(GER), 6ž. Josef Váňa 3Váňa 2 Josef
2.(10)MODENA, 6ž. Dušan AndrésPopelka 2 Stanislav
3.(1)GECOSS, 10Ján Mach, MVDr.Novák Antonín
4.(14)ZADAR(POL), 10ž. Marcel NovákNovák Antonín
5.(2)SARDONYKS(POL), 7Adam ČmielSyslová Lenka
6.(11)CUX, 5ž. Michal KöhlSložil Pavel
7.(12)SCHIDIONE(GER*), 7ž. Pavel KašnýOlehlová Monika
8.(4)MÉDIUM, 5Jan DerychIlíková Kateřina
9.(6)BLUE JAZ, 6Michal KubíkPopelka 2 Stanislav
10.(8)HUNTER, 9Jan KratochvílFoukal Milan
Z(7)BAMBINA(POL), 7Rostislav BenšWroblewska Iwona
PN(5)CENTURY MAG, 5Ondřej VelekMíček Milan, Ing.
PN(9)REGINE(GER*), 5ž. Jiří KousekOlehla Čestmír, MVDr.
ZN(3)TO TEN(POL), 7ž. Marek StromskýPopelka 2 Stanislav

1. Cena EP Rožnov 2/2
1.(13)WILD DANGER(GER), 6ž. Josef Váňa 3Váňa 2 Josef
2.(10)MODENA, 6ž. Dušan AndrésPopelka 2 Stanislav
3.(1)GECOSS, 10Ján Mach, MVDr.Novák Antonín
4.(14)ZADAR(POL), 10ž. Marcel NovákNovák Antonín
5.(2)SARDONYKS(POL), 7Adam ČmielSyslová Lenka
6.(11)CUX, 5ž. Michal KöhlSložil Pavel
7.(12)SCHIDIONE(GER*), 7ž. Pavel KašnýOlehlová Monika
8.(4)MÉDIUM, 5Jan DerychIlíková Kateřina
9.(6)BLUE JAZ, 6Michal KubíkPopelka 2 Stanislav
10.(8)HUNTER, 9Jan KratochvílFoukal Milan
Z(7)BAMBINA(POL), 7Rostislav BenšWroblewska Iwona
PN(5)CENTURY MAG, 5Ondřej VelekMíček Milan, Ing.
PN(9)REGINE(GER*), 5ž. Jiří KousekOlehla Čestmír, MVDr.
ZN(3)TO TEN(POL), 7ž. Marek StromskýPopelka 2 Stanislav

2. Cena obce SVĚTLÁ HORA XIV.roč.
1.(4)REAPER(GER*), 4ž. Jiří KousekOlehla Čestmír, MVDr.
2.(1)TARAS(POL), 4Ondřej VelekKabelková Hana
3.(3)TARANT(IRE), 4ž. Marek StromskýPopelka 2 Stanislav
4.(5)MIKKILIE, 4Josef SovkaUhl Jiří
5.(9)VALJEVO, 4Matej RigoLempochnerová Veronika
6.(8)LOTA Z RUSÍNA, 4Rostislav BenšKovačík František
Z(6)MONTICELLO, 4ž. Dušan AndrésPopelka 2 Stanislav
Z(2)RAMPULINA, 4Ján Mach, MVDr.Novák Antonín
Z(7)SALVIANA, 4Jan KratochvílFoukal Milan

3. Cena LANDBAU s.r.o Opava VII.roč.
1.(3)ALFREDO, 5ž. Marcel NovákNovák Antonín
2.(7)LARIZANO, 5ž. Dušan AndrésPopelka 2 Stanislav
3.(6)KATRIBA, 5Ondřej VelekUhl Jiří
4.(4)ROSI(GER), 5ž. Marek StromskýPopelka 2 Stanislav
5.(1)BUGABOO, 5Matej RigoLempochnerová Veronika
6.(9)INNOCENT LIFE, 5Rostislav BenšOdložil Pavel
Z(8)HABITAT ONE, 7Josef SovkaUhl Jiří
Z(2)NEZNÁLEK, 8Jan DerychKovář Stanislav
Z(11)TEREBESZ(POL), 9Lukáš MatuskýBělka Martin
PN(10)HIT, 10Adam ČmielMocek Květoslav
ZN(5)DZAZZIL(POL), 6ž. Pavel KašnýOlehlová Monika

4. Cena Dostihového centra Světlá Hora a.s. XV.roč.
1.(3)MOULA, 5Josef SovkaUhl Jiří
2.(6)KLAUS(POL), 8ž. Jiří KousekOlehla Čestmír, MVDr.
3.(7)URSAN(POL), 10ž. Marek StromskýPopelka 2 Stanislav
4.(4)GRILIAS, 9ž. Josef Váňa 3Váňa 2 Josef
5.(1)VALLDEMOSO, 9ž. Dušan AndrésUhl Jiří
6.(9)LOIRE, 5ž. Michal KöhlSložil Pavel
7.(8)MERRY ANGEL, 6Jan KratochvílIlíková Kateřina
Z(5)AMARAGON, 8Ondřej VelekOdložil Pavel
SN(2)TER MILL, 7ž. Marcel NovákNovák Antonín

5. Cena RUMPOLD s.r.o. Ostrava
1.(6)RABBIT WELL(GB), 7Jan KratochvílVáňa 2 Josef
2.(1)AVERE(FR), 5ž. Dušan AndrésPopelka 2 Stanislav
3.(4)BEAUTIFUL DIRECTA(GER), 5ž. Jiří KousekOlehla Čestmír, MVDr.
4.(3)CLAUDIUS, 5ž. Marcel NovákNovák Antonín
5.(5)SAN LORENZO, 6am. Radim PetříkIlíková Kateřina

6. Cena AGROTECHNIC MORAVIA a.s. VI.roč
1.(5)ČÍRO, 3Lucie BaluchováDemele Jan
2.(1)STINGIRL, 3am. Veronika OlehlováOlehla Čestmír, MVDr.
3.(4)RAPPER`S MUSIC, 3Ján Mach, MVDr.Novák Antonín
4.(3)TELAMON, 3Michal KubíkPopelka 2 Stanislav

7. Cena FEROMAGNET s.r.o. Světlá Hora
1.(10)CELADON(FR), 4am. Veronika OlehlováOlehla Čestmír, MVDr.
2.(4)SANTANDER, 4Michal KubíkPopelka 2 Stanislav
3.(2)SHERAKO, 4Lukáš MatuskýBělka Martin
4.(6)TYPHONIC, 5Ján Mach, MVDr.Petrlíková Ivona
5.(5)LISA MONA, 4Lucie BaluchováBaluchová Lucie, Bc.
6.(1)COTTON EYE JOE, 4Matej RigoTheimer Milan, Ing.
7.(7)STAGER, 4Tomáš VodrážkaKovačík František
8.(8)NICAMIA(POL), 4Zdeněk BodlákNovák Antonín
9.(3)SLAWKA, 4Josef SovkaKovačík František
10.(9)DELMEN, 4Adam ČmielMíček Milan, Ing.

8. Dostih neregistrovaných koní
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

9. Dostih poníků
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

10. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk