HOME


2016
2015
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    10.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    19.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.09 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    15.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    25.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    28.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    23.06 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    14.06 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    07.06 Bratislava-TurfGala
        (Romana Nevěřilová)
    08.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    18.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    15.04 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    10.04 Demele,Šimčík
        (Romana Nevěřilová)
    24.03 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.03 tr.Suchánek
        (Romana Nevěřilová)
    15.02 DS Březová
        (Romana Nevěřilová)
    15.02 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    31.01 Vízdal,Demele-trenink
        (Romana Nevěřilová)
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


1. Cena města Slušovice s podporou společnosti TNS SERVIS, s.r.o.
1.(4)CATHY PRINCESS, 451ž. Martina HavelkováHéč Karel
2.(3)VALERO, 458,5ž. Jaromír ŠafářSeménka Zdeněk
3.(2)CENTORION, 455,5ž. Zuzana VokálkováPodhányi Jan
4.(6)SPARROW, 454ž. Vendula KorečkováSeménka Zdeněk
5.(5)WHITE GHOST, 458Josef SovkaKantek Petr, MVDr
6.(1)SILBERMOND, 548,5Jiřina AndrésováHála Libor, MVDr.

2. Cena AGA Vlachovice, s.r.o.
1.(3)STINGER(GER*), 756,5Beysim FerhanovHolčák František
2.(2)ONEGIN(FR), 557ž. Michal MachŠtěpánek Milan
3.(8)ROONY, 656,5Michal DemoPorkátová Ivana
4.(1)QUEBRACHO(SVK), 663ž. Róbert ŠaraBrečka Jaroslav
5.(4)WHITNEY RISK, 557,5ž. Jaromír ŠafářHoráková Lenka
6.(5)SEBASTIANO, 659ž. Milan ZatloukalDemele Jan
7.(6)SIENIT(GER*), 859ž. Jan RájaSuchánek Martin
8.(7)ALONE, 757ž. Martina HavelkováPetrlíková Ivona

3. Cena Grenier Packaging Slušovice, s.r.o. (I.oddělení)
1.(9)STORMICO, 458am. Jindřich FabrisPorkátová Ivana
2.(4)GLOUSHEK(GB), 763,5ž. Jaroslav LínekHavlíčková Zdena, Ing.
3.(5)POINSETTIA, 360,5ž. Martina HavelkováDemele Jan
4.(3)PARDONIE, 355,5ž. Jaromír ŠafářKašný Pavel
5.(6)VERUNKA, 351,5Jiřina AndrésováHéč Karel
6.(2)SAGRTON, 458,5ž. Jan RájaSuchánek Martin
7.(8)TULUSE, 356Josef BorčZajíček Miloslav, MVDr.

4. Cena SWS, a.s.
1.(7)KSIEŽNA VEGAS(POL), 1064Jan KratochvílBerthier Kateřina
2.(5)PRVNÍ LÁSKA, 766Martin LiškaHavlíčková Zdena, Ing.
3.(2)LINCOLN(GER), 568ž. Josef SovkaBlecha Jan
4.(6)ALL ABOUT COSSIO(POL), 667,5ž. Jaroslav MyškaVáňa st. Josef
5.(3)TURDUS(POL), 464,5ž. Josef BartošKabelková Hana
6.(1)MODAS, 867,5ž. Marcel NovákVinklárek Vladimír
PN(4)RUSSELL, 665,5Adam ČmielBrečka Jaroslav

5. Cena MPL Trading, s.r.o.
1.(3)RABBIT FOCUS(IRE), 258ž. Ondřej VelekJuránek Petr
2.(4)LATIGERA, 257ž. Martin LaubeJuránek Petr
3.(8)GARFIELD, 258ž. Jaromír ŠafářKovačík František
4.(6)RUSALKA, 257ž. Martina HavelkováPodhányi Jan
5.(7)LETEGERTO, 258ž. Jaroslav LínekDemele Jan
6.(11)ROLLINE`S BOY(GB), 256,5Beysim FerhanovHolčák František
7.(5)MICHALANGELO, 258ž. Jakub PavlíčekTůma Pavel
8.(2)STRING(GER*), 257ž. Zuzana VokálkováHolčák František
9.(1)SYKSTUS(POL), 258ž. Petr ForetLisek Michal
10.(10)DARWIN, 258ž. Róbert ŠaraPiruch Jozef
11.(9)ICE RYAN, 258ž. Milan ZatloukalVízdalová Marta

6. Cena Rabbit Trhový Štěpánov, a.s.
1.(1)CHEMIK, 555,5ž. Jaromír ŠafářVotava Jaroslav
2.(6)QUAFF, 554Kateřina HlubučkováBělka Martin
3.(3)APRILIUS(IRE), 761ž. Jaroslav LínekHavlíčková Zdena, Ing.
4.(9)SHARP BROOK, 761ž. Milan ZatloukalDemele Jan
5.(7)DIXON, 458ž. Martin LaubeVotava Jaroslav
6.(2)TULUM(FR), 1066,5am. Jindřich FabrisMimra Zdeněk
7.(10)EPOLETTA(POL*), 556,5Beysim FerhanovHolčák František
8.(4)MAJOLICA MAYA(GB), 556,5ž. Martina HavelkováDemele Jan
9.(5)ULTIMA, 555Jiřina AndrésováŠimčík Radek
10.(8)MONTANA DREAM, 454,5Michal DemoJuránek Petr

7. Cena hejtmana Zlínského kraje
1.(2)PLAYSTARABAD, 353,5ž. Zuzana VokálkováHolčák Radek
2.(4)POLONAISE, 456,5ž. Martina HavelkováVinklárek Vladimír
3.(8)RENDETTA, 456,5ž. Jaromír ŠafářHoráková Lenka
4.(5)MUCH MORE(GER), 659ž. Dušan AndrésBlecha Jan
5.(3)CAFFI, 558ž. Michal MachŠtěpánek Milan
6.(1)TRIVERO(USA), 958ž. Milan ZatloukalNeuberg Filip
7.(6)HARLEQUINA, 758,5ž. Róbert ŠaraBrečka Jaroslav
8.(7)EL CAMINO(FR), 660Radek ManBělka Martin
9.(10)TORNADIC, 454,5žk. Simona MolkováPetrlíková Ivona
10.(9)PYŠNÝ PÁV, 556,5Beysim FerhanovHolčák František

8. 33. Mercedes-Benz Velká slušovická steeplechase
1.(4)SZTORM(POL), 668am. Pavel Složil ml.Poles Pavel
2.(1)ANGE GUARDIAN(GER), 768ž. Jaroslav MyškaVáňa st. Josef
3.(5)SHERARDO, 1168Lukáš SloupSyslová Lenka
4.(3)RAIN MAGNA, 766Jan KratochvílBrečka Jaroslav
5.(6)GAUNER DANON(GER), 968ž. Marcel NovákHolčák František
6.(7)LOIRE, 766ž. Marek StromskýPopelka Stanislav
7.(2)SOKOL(CAN), 868ž. Dušan AndrésLisek Michal
PN(8)SORGENIO, 568Radek ManBělka Martin
Z(9)TREZOR(POL), 1168ž. Josef BartošKabelková Hana

9. Cena Grenier Assistec, s.r.o. (II.oddělení)
1.(1)MONARCHO, 354,5Michal DemoJuránek Petr
2.(7)SHEBY JAIL, 557,5am. Tereza SeménkováBodlák Radim
3.(6)NID(POL), 561ž. Milan ZatloukalDemele Jan
4.(5)REINI`S BOY, 558,5ž. Michal MachHála Libor, MVDr.
5.(3)BANDERELLAS, 354,5ž. Vendula KorečkováMimra Zdeněk
6.(2)BOUŘKA, 452Kateřina HlubučkováBělka Martin
7.(8)SAVAGE, 558Josef SovkaKantek Petr, MVDr

10. Dostih legend a fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk