HOME


2016
2015
    28.10 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    10.10 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    27.09 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    19.09 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.09 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    15.08 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    25.07 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    11.07 Světlá Hora
        (Romana Nevěřilová)
    28.06 Slušovice
        (Romana Nevěřilová)
    23.06 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.06 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    14.06 Topolčianky
        (Romana Nevěřilová)
    07.06 Bratislava-TurfGala
        (Romana Nevěřilová)
    08.05 Pardubice
        (Romana Nevěřilová)
    18.04 Brno-Dvorská
        (Romana Nevěřilová)
    15.04 Vlachovice
        (Romana Nevěřilová)
    12.04 Velká Chuchle
        (Romana Nevěřilová)
    10.04 Demele,Šimčík
        (Romana Nevěřilová)
    24.03 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    20.03 tr.Suchánek
        (Romana Nevěřilová)
    15.02 DS Březová
        (Romana Nevěřilová)
    15.02 Demele
        (Romana Nevěřilová)
    31.01 Vízdal,Demele-trenink
        (Romana Nevěřilová)
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002


2. Cena 34. výročí dostihové dráhy s podporou společnosti Trade FIDES a.s.
1.(11)SKY ARROW(FR), 457,5ž. Martin LaubeJISTĚ
2.(8)SHEBY JAIL, 560Michal Abík3 1/2
3.(9)REINI`S BOY, 556,5ž. Michal Machhlava
4.(7)POINSETTIA, 357,5ž. Martina Havelková1
5.(6)OUR LASS(IRE), 560Josef Sovka1 1/4
6.(10)ARONITA POND, 457,5ž. Vendula Korečková4
7.(5)ZAIRO, 661,5ž. Jaromír Šafář2 1/4
8.(2)MONELLA, 557,5ž. Bauyrzhan Murzabayev1 1/4
9.(12)DRAMA, 354Pavlína Filipováhlava
10.(4)LASTORMO, 464Michal Demo14
11.(3)ARCTIC GALAXY(CAN), 658žk. Simona Molkovákrk
12.(1)CHERI TIGER, 457,5ž. Jakub Pavlíček2 3/4

3. Cena Jockey Clubu ČR
1.(1)FERNANDO, 559,5ž. Bauyrzhan MurzabayevTUHÝ BOJ
2.(3)MUSTAMIR(IRE), 459,5Michal Abíkkr.hlava
3.(7)RABBIT EMPEROR(IRE), 458ž. Martin Laubehlava
4.(5)RENESSIE, 461ž. Jiří Palík2
5.(6)DECORUS, 659,5ž. Vendula Korečková3 1/2
6.(2)SIENIT(GER*), 859,5ž. Jaromír Šafářkrk
7.(8)SEND YOU A WIND(IRE), 355ž. Michal Mach5

4. Cena ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky a Zlínského kraje
1.(5)FANTAGGIRA LADY, 357,5ž. Martin LaubeBOJ
2.(6)HUBAL(POL), 355ž. Martina Havelková3.4
3.(1)URBI ET ORBI(GER), 359ž. Vendula Korečkovákrk
4.(2)GLOUSHEK(GB), 760ž. Jaromír Šafář2
5.(4)KOPRETINA, 355ž. Jiří Palík6
6.(3)ONEGIN(FR), 562ž. Michal Mach9

5. Cena senátora Františka Čuby s podporou společnosti DRFG a.s. a OHL ŽS
1.(2)OUR DUCHESS(IRE), 460,5Michal AbíkJISTĚ
2.(5)IRYKLON(POL), 960ž. Jakub Pavlíček1 3/4
3.(7)WINNER STARS, 462ž. Bauyrzhan Murzabayev3 1/2
4.(6)NID(POL), 562ž. Jaromír Šafář4
5.(1)PICCA BIO, 859,5Ján Mach, MVDr.6
6.(3)SAGRTON, 460ž. Jiří Palík9
7.(9)PACINO, 350žk. Simona Molková6
8.(10)FLYING EAGLE(POL), 856,5Pavlína Filipová3.4
9.(8)RESCÁTOR CHARLES, 353ž. Martina Havelková16

6. Cena VHK Vsetín
1.(5)GEMANUS, 967,5am. Jiří ŠtencelBOJ
2.(2)PYŠNÝ PÁV, 566,5ž. Marcel Novák1.2
Z(6)RABBIT DIKTATOR(GB), 766Rostislav Benš
Z(4)MATT, 1066,5ž. Pavel Kašný
PN(1)SALVIANA, 668Milan Foukal
PN(7)AUSTIN, 864Václav Kremláček
PN(8)PEGY, 564Jan Derych

7. Cena Regionální agrární komory Jihočeského kraje pod záštitou Ing. Pavla Dlouhého, předsedy komory za podpory GM Elektronic spol s r.o.
D(2)SHARP BROOK, 768ž. Bauyrzhan MurzabayevBOJ
1.(3)EL CAMINO(FR), 662ž. Jiří Palík1.2
2.(4)APRILIUS(IRE), 765ž. Jaromír Šafář2
3.(6)TULUM(FR), 1064,5am. Jindřich Fabrishlava
4.(10)EPOLETTA(POL*), 557,5ž. Zuzana Vokálková1
5.(5)MY CHARLIE MAN(GB), 462ž. Vendula Korečková1 1/4
6.(9)CHEMIK, 559ž. Martin Laubehlava
7.(1)FINÉS, 355,5Jiřina Andrésovákr.hlava
8.(8)AFTER THE GOLDRUSH(GB), 457,5Michal Demo5
9.(7)GIRL OF FIRE, 456Michal Abík6

8. Cena společnosti GA Energo technik s.r.o.
1.(9)CATHY PRINCESS, 456,5ž. Martina HavelkováBOJ
2.(2)ORIC, 355ž. Bauyrzhan Murzabayev1 1/2
D(5)SERGEJ, 462,5ž. Jaromír Šafář1.2
3.(1)KLEONNE, 462Pavlína Filipová1 1/2
4.(7)HEURE, 456,5ž. Martin Laube4
5.(10)PARDONIE, 355,5ž. Jiří Palíkkrk
6.(12)APOLENKA, 554ž. Zuzana Vokálková1 1/4
7.(4)CALABRIE, 1056am. Petra Hrubá1 1/4
8.(3)SAVAGE, 568,5Josef Sovkakr.hlava
9.(8)MONARCHO, 369ž. Milan Zatloukal2 3/4
10.(6)SETINKA, 757am. Veronika Olehlová3 3/4
11.(11)HELVINA BLUE, 354Michal Abík1.2

9. Fotoreport
Výsledky tohto dostihu budú pridané neskôr.

 



novinky

2014-04-01
28.10 Slušovice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
26.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
12.10 Pardubice (Romana Nevěřilová)
2014-04-01
29.09 Velká Chuchle (Romana Nevěřilová)




info
cenník
kontakt


https://www.facebook.com/fotodostihy

https://twitter.com/fotodostihy


web by DataDesign.sk